Background

Bayilik Şartları

Uluslararası pazarda etkin bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz ve Amerika dahil olmak üzere 54 farklı ülkeye ihracat yaparak global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Bayilik Şartları

WİEBERR

Uluslararası arenada, Amerika başta olmak üzere, toplamda 54 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirerek güçlü bir global varlık sergiliyoruz. Bu geniş coğrafyada yer alan çeşitli pazarlarda etkin bir şekilde varlığımızı sürdürmemiz, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin yanı sıra, müşteri odaklı yaklaşımımızın bir göstergesidir. Global marka olma yolunda ilerlerken, bu başarımızı sürekli kılmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak adına, yerel ve uluslararası ortaklarımızla işbirliklerimizi güçlendiriyoruz.

Bayilik sistemi aracılığıyla, markamızın uluslararası pazardaki konumunu daha da sağlamlaştırmayı ve global ölçekte tanınan bir isim haline gelmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, iş ortaklarımıza sunduğumuz bayilik şartlarımız, karşılıklı başarı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlayan, her iki tarafın da kazançlı çıkacağı bir yapı üzerine kuruludur.

Bayilik Şartları
- Bayi adayının WİEBERR bayiliğini açmak istediği bölgede (şehirde) eğer WİEBERR bayii var ise WİEBERR bayiliğini açacağı yer bölgede ki mevcut bayiden en az 5 km mesafede olmalıdır.
- Bayi adayının açmayı planladığı işletme için en az 350 m2 kapalı 50 m2 açık alana ihtiyaç duyulmaktadır.
- WİEBERR Uygulama ve Cam filmi uygulama bölümleri araç yıkama alanından bağımsız olmalıdır.
- Çalışma alanları belirlenen WİEBERR hizmet ve kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak hazırlanmalıdır.
- Belediyeden işinizin problemsiz devamı ve uzun vadeli sürdürülebilir bir işletmeye dönüşmesi için çalışma ruhsatınızı almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
- İşletmenin yeri tespitinde lokasyon da ki araç sayısı, yerleşim (konut) yoğunluğu, iş yeri (esnaf) yoğunluğu, oto yıkamacı sayısı, otomobil plazaları sayısı gibi konular dikkate alınarak WİEBERR bayiliği yer tespiti yapılmalıdır.