• Telefon: (0264) 418 18 67
  • Email: info@wieberr.com.tr

Hakkımızda

WİEBERR HAKKINDA

Birçok sektörde faaliyet gösteren koçkar makine kimya san. ve tic. A.ş. olarak, WİEBERR markasıyla temizlik ve hijyen ürünleri  üretimi yapmaktayız. KOÇKAR kuruluşundan itibaren müşteri beklentileri ve pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırma çalışmalarını sürdürmüştür. Üretimini gerçekleştirdiği oto bakım ve temizliği, halı bakım ve temizliği,  çamaşır hijyen ve temizliği, mutfak hijyen ve temizliği, genel temizlik ve hijyen, kişisel temizlik ve hijyen ürünleri ile oteller, hastaneler, çamaşırhaneler, restoranlar, gıda işletmeleri, fabrikalar, temizlik şirketleri, okullar ve her sektörden kurumun ihtiyaçlarına özel profesyonel çözümler sunmaktayız. KOÇKAR olarak sektördeki gelişmeleri pazardaki yeni talepleri yakından takip edip ar-ge çalışmalarına önem vererek bilgi, tecrübe, birikimimizle üretim yapmaktayız. Üretime 2005 yılında  Sakarya tesislerinde başlamış olup 2018 yılında Kazakistan, 2019 yılında Ukrayna ve 2020 yılında Azerbaycan’ da yerel ortaklarla birlikte kurulan üretim tesislerimizde WİEBERR markasıyla üretime devam etmektedir. Ulusal başarının elde edilebilmesi için küreselleşmenin öneminin bilinci ile bütün gayretimizle yurtdışı üretim ve ihracat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dış pazarda 2010 yılında komşu ülkelerle başlayan ihracatımız bugün itibariyle WİEBERR markasıyla Orta Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, Arap Yarımadası ağırlıklı olmak üzere 83 ülkeye ulaşmıştır. İç pazarda bayi, müşteri ve e-ticaret pazarlama sistemi oluşturarak, ülkenin tamamında yaygın pazar ağı oluşturmuştur.

KOÇKAR olarak son yıllarda ülkemizde ve dünyada çevre, insan sağlığı ve güvenliği kavramlarının anlamlarının değiştiğinin ve doğal kaynakların kıtlığının bilinci ile insanların temel ihtiyaçlarından olan temizlik ve bakım ürünlerinin üretimi ve kullanımı konularında daha az doğal kaynak ve iş gücü tüketimi ile en iyi sonuca nasıl ulaşacağı konusunda çalışmaktayız. KOÇKAR, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri belgelerine sahiptir. Süreçlerimizin tüm aşamalarında yönetim sistemlerini etkin kullanmak suretiyle ulusal ve uluslararası standartlarda müşteri beklentilerini karşılayan ürünler üretmekteyiz. Firmamız, üretim ve pazarlamasında Türk ak onaylı ISO 9001 – ISO 14001 kalite belgesiyle kalitesini tescillemiştir. Amacımız, ülkemizde ve tüm dünya’ da bilinen, tercih edilen ve güvenilen bir firma bir marka olarak gelişmemizi sürdürmektir. Bunun için gerekli olan her türlü istek, azim ve donanıma sahip olduğumuzu biliyor bu hedefe ancak değerli müşteri ve paydaşlarımız ile omuz omuza ulaşabileceğimize inanıyoruz. İşimizin her aşamasında olduğu gibi bugünde, yarında KALİTE KİMYAMIZDA VAR!

 

Wieber Temizlik Ürünleri

Neden Wieberr?

2005 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi, profesyonel bir ekip ve yüksek teknolojiyle birleştirerek dünya ülkelerine ihracat yapan ve adı "kalite" ile özdeşleşen bir şirket olan Wieberr, tüm ürünlerine garanti verir.

Neden Wieberr?

Profesyonel Beyin Takımı

Kalite ve AR-GE laboratuvarlarımızda alanında en iyi mühendislere sahibiz.

Dünya Markası

Dünyada "kalite" ile özdeşleşmiş bir ismimiz var.

Birçok Kanaldan Ulaşım

Telefon, mail ve whatsappın yanı sıra sosyal mecralardan da ulaşılabiliriz.

Yüksek Teknoloji Üretim

Üretim tesisimizde en yüksek teknoloji makine ve ölçüm cihazlarına sahibiz.

15 Yıllık Bilgi Birikimi

2005 yılından bu yana aktif olarak üretmekte ve ihraç etmekteyiz.

35 Ülkeye İhracat

Amerika dahil olmak üzere 35 dünya ülkesine ihracat yapıyoruz.

FİRMA PROFİLİ

Rakamlarla Wieberr

Yıllık Tecrübe

Bayi

İhraç Yapılan Ülke

Ürün Çeşidi